Muzeum Gier Wideo

Gracz w w odpowiednim miejscu

Jako zapalony gracz i komputerowiec, często zamknięty byłem w czterech ścianach i nie wiedziałem, gdzie mogę równie przyjemnie i satysfakcjonująco spędzić czas, aby nie uciekać od swojego hobby i stylu bycia. Wiele reklam pokazywało, że to miejsce, może zapewnić mi atrakcje, lecz nigdy nie było związane z moimi zainteresowaniami.
Na szczęście, wszystko idzie do przodu, kiedyś brałem za niemożliwe spędzenie czasu poza komputer, odkrywając to miejsce, mogę przyznać rację i powiedzieć, że właśnie tam chcę spędzić kolejne chwile, których nie uznam za czas zmarnowany.
Muzeum Gier Wideo, pokazało jak wolno połączyć miłość do gier, z ich historią. Często zagłębiając się w fabule gry, brakowało mi odpowiedzi na kilka pytań. Od czego to się zaczęło? Jakim cudem ta gra jest taka piękna?
Muzeum, potrafi odpowiedzieć na wiele pytań, i zachęcić do kolejnych przyjść w ramach otrzymania kolejnej dawki wiedzy na tematy, które kochamy. Czyli tematy, które są związane z naszym hobby, formą spędzania czasu jak i stylem bycia.

About the author