Muzo.pl – muzyczna platforma na komputery PC i platformę Android

  • 12 stycznia 2023
  • 0 Comment
  • 10 Views
  • 0 Like

Muzo.pl to nowy serwis muzyczny, który zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do materiałów muzycznych. Bez żadnych opłat mamy możliwość słuchania blisko miliona utworów znajdujących się w bazie. Po opłaceniu przystępnego cenowo abonamentu możemy słuchać ulubionej muzyki bez żadnych limitów. Poznajcie Muzo – bo warto!

Jak tylko przeczytałem komunikat prasowy o aplikacji Muzo, błyskawicznie zainstalowałem ją na swoim laptopie. Od dwóch dni nie słucham muzyki w inny sposób. Dodatkowo dzisiaj zakupiłem abonament muzoGO i wrzuciłem program do smartfona z Androidem. Muzo to genialny projekt, a ceny za opcje premium są… polskie! Teraz przeczytajcie poniższą zapowiedź, a na dniach opublikuję pełny test aplikacji na PC i Androida.
Gigantyczna baza muzyki zawsze pod ręką

W muzo można znaleźć więcej utworów niż w największych sklepach muzycznych w Polsce. Nowe wydawnictwa dostępne będą w muzo już w dniu ich premiery rynkowej. W momencie startu w serwisie znajduje się blisko milion utworów z największych wytwórni muzycznych, w tym Sony Music, Universal Music oraz niezależnych wytwórni dystrybuowanych przez firmę Propolis Media (m.in. Prosto, My Music i innych). Trwają rozmowy z pozostałymi wytwórniami, jak EMI Music, Warner Music, Orchard. Dzięki współpracy z tymi firmami jeszcze w tym roku baza muzo zwiększyć się ma do 5 milionów utworów. Oferta będzie obejmowała najbardziej pożądane przez słuchaczy treści polskie i zagraniczne.

 

About the author