Odżywki do rzęs

Wiele kobiet narzeka na krótkie, słabe rzęsy, które nawet pomalowane tuszem do rzęs nie wyglądają ich zdaniem wystarczająco dobrze. Co więc zrobić, aby poprawić ich wygląd? W tym przypadku świetnym wyjściem może okazać się odżywka do rzęs.
Występuje ona w kliku formach – może być taka ze szczoteczką, stosowana jako baza pod tusz lub z pędzelkiem – używana na noc. Ta pierwsza jest zdecydowanie łatwiejsza w użyciu. Aplikujemy ją przed użyciem tuszu i czekamy chwilę aż wyschnie. Rzęsy są po niej bardziej odżywione, a tusz lepiej na nich wygląda i lepiej się trzyma.
Druga forma to odżywka z pędzelkiem, której nie aplikujemy na całe rzęsy, a tylko na ich górną linię. Należy pamiętać, że ta odżywka do rzęs nie może być aplikowana na dolne rzęsy. Odżywkę stosuje się na noc, bo po jej użyciu nie tuszuje się rzęs. Jakie efekty nam daje? W większości przypadków są one spektakularne. Po odpowiednio długim stosowaniu takiej odżywki możemy spodziewać się wachlarza rzęs. Wadą jest jednak to, że jeśli nie powtórzymy zabiegu po jakimś czasie, rzęsy po prostu wypadną i znów wrócimy do ich pierwotnego wyglądu.

About the author