Rozrywka escaperooms Gdańsk

Escaperooms – najlepsze escape rooms w Gdańsku

Escape room wciąż zyskują na popularności i stają się jedną z najlepszych rozrywek. Dzięki różnym scenariuszom to idealna oferta dla grup jak i pomysł na niestandardową randkę. Wiele firm decyduje się na skorzystanie z takiej oferty organizując integrację.

Rozrywka Escaperooms Gdańsk nadaje się więc dla każdego. Zasady gry są bardzo proste, należy wyjść z pokoju w ciągu godziny. Każdy pokój ma oddzielny scenariusz, możemy więc wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Wśród nich znajdziemy między innymi niespodziewane morderstwo prywatnego detektywa, upiorne laboratorium czy zagadkowe zaginięcie dziecka.

W pokojach ukrytych jest wiele wskazówek, które nie zawsze znajdujemy w odpowiedniej kolejności i nie wszystkie z nich okażą się przydatne. Zdolności analityczne, spostrzegawczość i dobra pamięć z pewnością przydadzą się podczas grania. W przypadku utknięcia w jednym punkcie dostaniemy małe podpowiedzi, które naprowadzą nas na dobry trop. Jednak tylko dzięki współpracy możemy osiągnąć swój cel. Podczas gry ważna jest komunikacja z innymi osobami, mówmy więc głośno o swoich przypuszczeniach i słuchamy chętnie pozostałych uczestników.

Escaperooms Gdańsk ma także atrakcyjne ceny. Należy jednak pamiętać, że ceny zmieniają się w zależności od ilości osób i warto zaprosić do gry swoich znajomych czy rodzinę. W jednym pokoju wziąć może udział od dwóch do pięciu osób.

To rozrywka odpowiednia dla rodzin, ale także oferta przeznaczona dla firm. Dodatkowo można w szybki i łatwy sposób dokonać rezerwacji online.

About the author