Rozrywka Szczecin

Urlop w Szczecinie

Lato nadchodzi wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na urlop? Przez ostatnie lata zwiedziłeś już Włochy, jeździłeś po Francji, pływałeś między greckimi wyspami, a leniwe dwa tygodnie spędziłeś w hotelu w Turcji? Znajomi widząc Cię zaczęli komentować z przekąsem – „cudze chwalicie, swego nie znacie”? Jeśli tak, zdecydowanie nadszedł dla ciebie czas na wakacje w Polsce!

Jeżeli w tym roku nie masz ochoty na fortyfikacje z parawanów na plaży ani na czekanie w kolejce na wejście na Kasprowy Wierch, polecamy miejsce, w którym czekać będzie na ciebie wspaniała rozrywka. Szczecin być może nie zaoferuje ci panoramy na bezkres Bałtyku, jednak nad zatoką również znajdziesz wysypaną piaskiem plażę! Wspaniałe możliwości wypoczynku zapewnią restauracje, kawiarnie i bary, w których będziesz mógł przebierać do woli. Duża baza hoteli, pensjonatów czy mieszkań do wynajęcia pozwoli zaspokoić nawet najbardziej wybredną osobę.

W wolnym czasie proponujemy przede wszystkim pozwiedzać to portowe miasto! Spacer Wałami Chrobrego, obejrzenie Zamku Książąt Pomorskich, podążenie Europejskim Szlakiem Gotyku Ceglanego to obowiązkowe punkty pobytu w tym mieście. Dla osób zainteresowanych czymś bardziej nowoczesnym najlepszą opcją będzie zobaczenie nowo wybudowanej siedziby Filharmonii Szczecińskiej. Liczne obiekty rekreacyjne, takie jak parki trampolin, najróżniejszego rodzaju „escape roomy”, „laser tagi” oraz paintball nie pozwolą się znudzić. Hasło rozrywka Szczecin wpisane w wyszukiwarkę internetową pozwoli rozwiać wątpliwości i dostosować spędzanie czasu wolnego do osobistych potrzeb i wygód. Nie wahaj się, Szczecin czeka na Ciebie!

About the author