Teneryfa wycieczki fakultatywne

Teneryfa, urokliwa i gościnna

Teneryfa, ze względu na panujące na niej temperatury, nazywaną jest Krainą Wiecznej Wiosny. Położona na północ od wybrzeży Afryki wyspa przez cały rok skąpana jest w słońcu, ale zawiewająca do wody morska bryza przyjemnie chłodzi i tym sposobem chroni przed upałem. Teneryfa jest rajem dla turystów z całego świata, w tym coraz częściej dla naszych rodaków, którzy czyją się tu, jak w domu.

Bo też trudno o miejsce bardziej urokliwe i gościnne. Teneryfa żyje z turystów i chętnie udostępnia im swoje najpiękniejsze zakątki. Teneryfę najwygodniej i najtaniej zwiedza się w sposób zorganizowany. Temu właśnie celowi służą Teneryfa wycieczki fakultatywne. Jak sama nazwa wskazuje, jest to dobrowolna forma podróżowania po wyspie, tyle tylko że dodatkowo płatna. Wycieczka fakultatywna obejmuje przejazd, często ubezpieczenie, a także opiekę przewodnika i mówiącego po polsku pilota.

Krętymi górskimi szlakami busy i autokary zabierają turystów prosto do celu, to jest do miejsc, których żal nie zobaczyć. Poza największymi atrakcjami turystycznymi, jakie wyspa ma do zaoferowania, mówiący polsku przewodnik/pilot wskaże zaufane knajpki i restauracje, dobre sklepy z pamiątkami i zabierze na degustację win, konfitur i serów!

About the author